Nyhet
Hübsch Pipe Golvlampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Golvlampan är tillverkad av mässing, glas, marmor och metall. Golvlampan är enkel och elegant. Lampans mjuka form samt den gyllene färgen skapar en elegant look. Placera i vilket rum som helst i ditt hem för en stilfull detalj.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990914 |
| EAN | 5712772071199 |
| Mått | 25B x 168H x 60L cm |
| Höjd | 168 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 3.168 kg |