Nyhet
Hübsch Sphere Golvlampa Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna golvlampa är tillverkad av vitt frostat glas, järn och vit marmor. Den cylinderformade marmorfoten och det frostade glaset ger lampan en tropisk känsla som passar bra i det moderna hemmet. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990836 |
| EAN | 5712772069172 |
| Färg | Vit |
| Mått | 40B x 50H x 40L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 4.32 kg |