Nyhet
Hübsch Ido Golvlampa Ljusgrå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Ido Golvlampa, en härlig fusion av industriell chic och smart funktionalitet. Designad i robust metall och elegant glas i en lugnande ljusgrå färg, är denna lampa definitivt ett roligt val för alla interiörer. Dess robusta hjul glider enkelt över ditt golv, vilket gör att du kan få ljus precis där du vill ha det, vare sig det är bredvid din mysiga läsfåtölj eller över en livlig arbetsplats. Dess industriella utseende och oväntade uttryck gör Ido Golvlampa till en enastående pjäs i alla rum.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962001 |
| EAN | 5712772139646 |
| Färg | Grå |
| Mått | 31B x 154H x 54L cm |
| Höjd | 154 cm |
| Bredd | 31 cm |
| Djup | 54 cm |
| Vikt | 2.88 kg |