Nyhet
Hübsch Chand Hänglampa Oval Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Förra säsongen lade vi till ett urval av rottinglampor tillverkade av högkvalitativ rotting i vår kollektion. Denna säsong har vi tagit designen lite längre när det gäller storlek och form och lagt till en cool kontrasterande twist i form av en svart flätad tygsladd. Chand taklampa, med sin underbara form, kommer inte bara att tillföra spänning till ditt utrymme, utan den kommer också att belysa många middagssamtal. Det är något med dess närvaro och kommunikation över rummet. Kontrasterande detaljer väcker alltid glädje.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991602 |
| EAN | 5712772126028 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 75H x 45L cm |
| Höjd | 75 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 4.68 kg |