Nyhet
Hübsch Edge Taklampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna taklampa är tillverkad i mässing och järn. Den runda öppna formen och lampans färg ger en touch av elegans till ditt hem. Lampan ger ett mjukt och varmt ljus. Du kan placera den i ditt vardagsrum, matsal eller i ditt sovrum för en mysig atmosfär.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990727 |
| EAN | 5712772067505 |
| Mått | 40B x 23H x 40L cm |
| Höjd | 23 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.96 kg |