Nyhet
Hübsch Lotus Hängkrukor Khaki (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Okej. Låt oss tänka utanför boxen en stund. Varför ska fönsterbrädor, golv eller möbler ha allt blomsterkul? Ditt tak behöver också lite inspiration då och då. Här kommer: Hängande växter i vackra hängkrukor. Lotus hängkrukor kommer att bli en fantastisk fokuspunkt i ditt kök, vardagsrum eller uterum. Kom igen: Låt oss inte hänga.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 941502 |
| EAN | 5712772122440 |
| Mått | 16B x 44H x 16L cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0.48 kg |