Nyhet
Muse Pendel Ø40 är den perfekta lampan för att ge varje rum en modern touch. Dess eleganta design är skapad med en kombination av glas och metall, med en diameter på 40 cm och en vit färg. Med sin moderna stil är Muse Pendel Ø40 det perfekta sättet att ge varje vardagsrum en modern och sofistikerad look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961924 |
| EAN | 5712772137635 |
| Mått | 40B x 50H x 40L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 3.384 kg |