Nyhet
Hübsch Reflect Taklampa Ø40 Grå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna lampa är gjord av mässing och reflekterande glas. Det reflekterande glaset ger lampan ett unikt sätt att smälta in i sin omgivning, och ger dig ett sätt att se ditt hem i ett nytt ljus. Lampan passar perfekt i hallen eller över matbordet. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990602 |
| EAN | 5712772063743 |
| Färg | Grå |
| Mått | 40B x 40H x 40L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 3.24 kg |