Nyhet
Hübsch Ripple Pendel Stor Klar
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan Ripple Large Clear är en elegant och modern belysningslösning. Tillverkad av metall och glas, avger den ett mjukt och varmt ljus. Perfekt för alla rum i huset, denna lampa kommer garanterat att skapa en unik atmosfär. Dess eleganta design och klara glasdetaljer gör den till en tidlös pjäs. Lätt att installera, denna lampa kommer att se bra ut i alla vardagsrum. Få den perfekta looken med taklampan Ripple Large Clear.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991322 |
| EAN | 5712772113172 |
| Mått | 41B x 32H x 41L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Djup | 41 cm |
| Vikt | 3.096 kg |