Nyhet
Ekologisk, naturlig och helt underbar: Så skulle vi beskriva Sapo keramikvas. Med sin distinkta form, färg och uttryck påminner den oss om en skogsbotten en varm sommardag.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 761502 |
| EAN | 5712772122563 |
| Färg | Brun |
| Mått | 21B x 30H x 21L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 21 cm |
| Djup | 21 cm |
| Vikt | 0.384 kg |