Nyhet
Hübsch Serene Pendel Ø42 Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Serene taklampa - det perfekta tillskottet till ditt hem. Tillverkad av elegant vitt opalglas och robust metall, finns denna lampa i 2 vackra varianter. Dess mjuka form och delikata material skapar en lugn och mysig atmosfär, vilket gör den till det idealiska valet för alla rum i ditt hus. Låt det varma skenet från denna lampa skapa en lugn atmosfär, perfekt för avkoppling eller underhållning av gäster. Låt Serene taklampa ge en touch av elegans och lugn till ditt vardagsrum.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961921 |
| EAN | 5712772137543 |
| Färg | Vit |
| Mått | 40B x 41H x 40L cm |
| Höjd | 41 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 3.048 kg |