Nyhet
Hübsch Shimmer Vas Blå/Brun (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Om det någonsin fanns en vas som kunde göra dina nyklippta blommor ännu vackrare, skulle Shimmer-vasen vara den. Inte bara kommer det subtila glittret att komplettera dina blommor, utan det kommer också att lysa upp ditt liv. Dessa vaser är så underbara att titta på och är perfekta som golvvaser eller som bordsdekorationer som en del av en vackert dukad bordsarrangemang.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281503 |
| EAN | 5712772123133 |
| Färg | Brun |
| Mått | 1214B x 2035H x 1214L cm |
| Höjd | 2035 cm |
| Bredd | 1214 cm |
| Djup | 1214 cm |
| Vikt | 0.335 kg |