Nyhet
Hübsch Show Vas Rosa/Bärnsten
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vas är tillverkad av glas och kommer i en färgkombination av rosa och bärnsten. Kombinationen av de två färgerna skapar en ljus och rolig look. Vasens unika form gör den till en modern och stilren inredningsdetalj. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 661201 |
| EAN | 5712772102527 |
| Färg | Rosa |
| Mått | 25B x 20H x 25L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.336 kg |