Nyhet
Hübsch Solid Pendellampa Vit/Sand
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ibland tar det lite tid att vänja sig vid djärva färgstarka val: Börja försiktigt med en klassisk pendel med en liten men effektfull twist. Den opalräfflade glasskärmen i kombination med den beiga tygsladden är den perfekta matchningen: inte för lite och inte för mycket.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961704 |
| EAN | 5712772129296 |
| Färg | Vit |
| Mått | 44B x 34H x 44L cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Djup | 44 cm |
| Vikt | 1.68 kg |