Nyhet
Hübsch Split Spegel Magnetisk Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna delade magnetiska spegel i natur är tillverkad med material av högsta kvalitet. FSC-certifierad, den är gjord av spegelglas, ekfaner och ekträ. Dess unika design kommer garanterat att göra ett intryck i vilket hem som helst. Den är enkel att installera och dess magnetiska baksida möjliggör snabba och enkla ändringar. Med sin tidlösa stil och kvalitetshantverk är denna spegel det perfekta tillskottet till ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881302 |
| EAN | 5712772108130 |
| Färg | Natur |
| Mått | 3B x 50H x 80L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 1 kg |