Nyhet
Denna pärla till svart taklampa kommer att stå i centrum var du än väljer att hänga den. Den passar inte bara in i varje tråkig vrå av ditt hus, utan den sprider också ljus över härliga samtal när den hängs över ditt matbord. Häng i par eller i en grupp om tre. Kanske till och med i olika färger för en ännu mer dramatisk look. Med en matchande färgad svart flätad sladd tar denna skönhet modern samtida till en ny nivå. Mitt i prick!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961602 |
| EAN | 5712772126110 |
| Färg | Svart |
| Mått | 20B x 27H x 22L cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 22 cm |
| Vikt | 0.408 kg |