Nyhet
Vi har alla försökt att få plats med en vacker vas på vår fönsterbräda med en underbar bukett färska blommor: de flesta av oss utan någon större framgång. Det är här Umber-vasen kommer till undsättning! Denna underbart formade vas är designad med det specifika syftet att pryda din fönsterbräda, och dess smala form gör att du kan dekorera och piffa upp din fönsterbräda med den mest spännande kombinationen av blommor och vaser. Psssst – Umber-vasen ser också imponerande ut på egen hand.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 661603 |
| EAN | 5712772125724 |
| Mått | 16B x 20H x 30L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0.3 kg |