Nyhet
Hur vi älskar när en bra historia upprepar sig. Och det är precis så vi känner för Umber-vasen, nu tillgänglig i två utsökta nya nyanser! Designad för att pryda din fönsterbräda, gör smalheten hos denna underbart formade transparenta vas att du kan dekorera och piffa upp din fönsterbräda med den mest spännande kombinationen av blommor och vaser.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 661801 |
| EAN | 5712772131459 |
| Mått | 16B x 20H x 30L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0.275 kg |