Nyhet
Hübsch Alchemy Korgar Svart (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar är tillverkade av bambu och rotting och kommer i ett set om två. Det färgade materialet ger korgarna ett stilrent utseende och tillför en modern twist till de traditionella materialen. Korgarna kan användas för olika förvaringsalternativ som att förvara handdukar och plädar, men de ser också stilrena och moderna ut på egen hand. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 030801 |
| EAN | 5712772068373 |
| Färg | Svart |
| Mått | 3037B x 2126H x 3037L cm |
| Höjd | 2126 cm |
| Bredd | 3037 cm |
| Djup | 3037 cm |
| Vikt | 0.094 kg |