Nyhet
Hübsch Vantage Korgar Liten Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna är gjorda av bambu och kommer i ett set om två. Korgarna har bambuns naturliga färg, vilket ger dem ett naturligt utseende. Korgarna kan användas för förvaring och dekoration, och var och en av korgarna har två handtag som gör det lättare att flytta dem. Korgarna har en öppen struktur, som låter dig visa vad som finns inuti. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 170404 |
| EAN | 5712772058190 |
| Färg | Natur |
| Mått | 3647B x 2933H x 3738L cm |
| Höjd | 2933 cm |
| Bredd | 3647 cm |
| Djup | 3738 cm |
| Vikt | 2.16 kg |