Nyhet
Hübsch Sprout Korgar Svart/Natur (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar är tillverkade av svart och naturfärgad abaca och kommer i ett set med tre olika storlekar. Korgarna kan användas för att förvara mindre föremål eller för att täcka en blomkruka. Korgens varma toner passar bra i moderna och klassiska hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 820403 |
| EAN | 5712772058831 |
| Färg | Svart |
| Mått | 192529B x 232832H x 192529L cm |
| Höjd | 232832 cm |
| Bredd | 192529 cm |
| Djup | 192529 cm |
| Vikt | 1.08 kg |