Nyhet
Hübsch Palmkorgar Natur/Ljusgrön (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Är du en korgälskare som vi? Då kan Palm Baskets vara något för dig. Tillverkade av naturlig och khakifärgad abaca kommer dessa korgar att passa in i alla rum som behöver extra förvaring. De är briljanta för att minska röran: Som sladdar, laddare, leksaker, tidningar och papper. Vi skulle kunna fortsätta i evigheter...
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 821505 |
| EAN | 5712772123317 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2631B x 1314H x 2631L cm |
| Höjd | 1314 cm |
| Bredd | 2631 cm |
| Djup | 2631 cm |
| Vikt | 0.456 kg |