Nyhet
Hübsch Stribe Korg Svart/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgen är tillverkad av bambu och kommer i ett set med två storlekar. Den färgade basen och det ljusa naturliga toppbandet ger korgen ett dekorativt visuellt djup. Korgarna kan användas till flera saker, som att visa upp och förvara filtar och garn. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 170504 |
| EAN | 5712772062432 |
| Färg | Svart |
| Mått | 3440B x 3035H x 3440L cm |
| Höjd | 3035 cm |
| Bredd | 3440 cm |
| Djup | 3440 cm |
| Vikt | 1.56 kg |