Nyhet
Hübsch Ockra Korgar Ockra/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ren korgkärlek! Inget slår en vacker handgjord korg. Vi är särskilt förtjusta i Ochre Baskets på grund av den vackra väven av brunt och naturligt pappersrep. Om det vore upp till oss skulle vi placera korgar i varje rum i huset; de ger inte bara charm och värme till rummet, utan de tjänar också ett praktiskt syfte. Du kan använda en flätad korg på otaliga sätt runt om i huset. I badrummet för rena handdukar, i barnrummet för leksaker, eller i ditt vardagsrum för tidningar och papper.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 821501 |
| EAN | 5712772123195 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2529B x 2832H x 2529L cm |
| Höjd | 2832 cm |
| Bredd | 2529 cm |
| Djup | 2529 cm |
| Vikt | 1.056 kg |