Nyhet
Hübsch WiredUp Korgar Blå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korg, fyrkantig, metall, blå, s/2
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 940705 |
| EAN | 5712772066409 |
| Färg | Blå |
| Mått | 30541B x 21228H x 45761L cm |
| Höjd | 21228 cm |
| Bredd | 30541 cm |
| Djup | 45761 cm |
| Vikt | 1.992 kg |