Nyhet
Hübsch Svarta Korgar Natur (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar är tillverkade av naturfärgad abaca och kommer i ett set med tre olika storlekar. Korgarna passar bra i det moderna hemmet, eftersom de ger en varm tropisk känsla. Du kan använda dem för att förvara tidningar, filtar eller mindre föremål.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 820801 |
| EAN | 5712772068182 |
| Färg | Svart |
| Mått | 192519B x 232832H x 192529L cm |
| Höjd | 232832 cm |
| Bredd | 192519 cm |
| Djup | 192529 cm |
| Vikt | 1.08 kg |