Nyhet
Hübsch Cheery Korgar Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Förvaringskorgar är ett snyggt sätt att organisera allt från leksaker, kuddar eller filtar – till och med badlakan eller sängkläder. Cheery korgar med lock är gjorda av bambu, och den eleganta förvaringsorganisatören är perfekt för alla moderna inredningar. Oavsett om de placeras i barnrummet, sovrummet eller vardagsrummet kan du inte gå fel med dessa.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 031501 |
| EAN | 5712772122389 |
| Färg | Natur |
| Mått | 3540B x 2732H x 4652L cm |
| Höjd | 2732 cm |
| Bredd | 3540 cm |
| Djup | 4652 cm |
| Vikt | 0.383 kg |