Nyhet
Hübsch Evoke Korgar Breda Natur/Flerfärgad (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna kommer i ett set om två. Korgarna kommer i olika mönster och färger som matchar och kompletterar varandra väl. Du kan placera korgarna tillsammans som ett set, eller använda dem separat. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 511108 |
| EAN | 5712772072974 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2026B x 1412H x 2026L cm |
| Höjd | 1412 cm |
| Bredd | 2026 cm |
| Djup | 2026 cm |
| Vikt | 0.216 kg |