Nyhet
Hübsch Filtkorg Fyrkantig Blå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Filtkorg, blå, fyrkantig, s/2
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 680601 |
| EAN | 5712772064535 |
| Färg | Blå |
| Mått | 2525B x 3525H x 4040L cm |
| Höjd | 3525 cm |
| Bredd | 2525 cm |
| Djup | 4040 cm |
| Vikt | 5.448 kg |