Nyhet
Hübsch Formu Korgar Stor Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa dekorativa bambubrickor inbjuder till en mysig traditionell afternoon tea. Skäm bort dig själv med en riktig cream tea med scones, clotted cream och jordgubbssylt. Och en ångande het kopp te. Eller varför inte använda dessa brickor för ett stilleben med ljus och dekorativa prydnader. Låt fantasin flöda.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 031503 |
| EAN | 5712772123768 |
| Färg | Natur |
| Mått | 4050B x 1011H x 4050L cm |
| Höjd | 1011 cm |
| Bredd | 4050 cm |
| Djup | 4050 cm |
| Vikt | 0.19 kg |