Nyhet
Hübsch Fyrkantiga Korgar Natur (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar med handtag är tillverkade av bambu och designade i en fyrkantig form, och kommer i ett set om tre. Korgarna kan användas för flera ändamål, som att förvara handdukar i badrummet, plädar och kuddar i vardagsrummet, med mera. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 030407 |
| EAN | 5712772058275 |
| Färg | Natur |
| Mått | 263338B x 313641H x 263338L cm |
| Höjd | 313641 cm |
| Bredd | 263338 cm |
| Djup | 263338 cm |
| Vikt | 0.242 kg |