Nyhet
Hübsch Tallkorgar Natur/Flerfärgad (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så, du gillar dramatiska mönster? Då är Pine Baskets helt rätt för dig. De handvävda Pine Baskets i gul och grön abaca är de perfekta föremålen överallt där lite extra förvaring behövs. Om du saknar idéer om hur du kan använda korgar, här är några förslag att tänka på: Sladdar och laddare, tidningar och magasin, leksaker eller extra filtar, till och med toalettpapper – vi skulle kunna fortsätta i all oändlighet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 821503 |
| EAN | 5712772123256 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2229B x 2025H x 2229L cm |
| Höjd | 2025 cm |
| Bredd | 2229 cm |
| Djup | 2229 cm |
| Vikt | 0.696 kg |