Nyhet
Brevfacket är tillverkat av ek och är FSC®-certifierat. Ett stilrent och praktiskt tillskott till ditt kontor, med tre fack för att förvara alla dina personliga tillhörigheter och arbetsmaterial.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881203 |
| EAN | 5712772102886 |
| Färg | Natur |
| Mått | 24B x 18H x 38L cm |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Djup | 38 cm |
| Vikt | 0.936 kg |