Nyhet
Hübsch Fyrkantiga Korgar Svart (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar med handtag är gjorda av färgad bambu och kommer i ett set om tre delar. Använd korgarna för flera ändamål som att förvara handdukar, plädar och kuddar med mera. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 030406 |
| EAN | 5712772058268 |
| Färg | Svart |
| Mått | 263338B x 313641H x 263338L cm |
| Höjd | 313641 cm |
| Bredd | 263338 cm |
| Djup | 263338 cm |
| Vikt | 0.22 kg |