Nyhet
Hübsch Stream Korgar Flerfärgad (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna kommer i en färgkombination av svart, brunt och beige. De varma färgerna skapar en tröstande atmosfär. Du kan placera korgarna fritt i vilket rum som helst för ett varmt tillskott av inredning till ditt hem. Korgarna kommer i ett set om två. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 511110 |
| EAN | 5712772072998 |
| Mått | 3439B x 2520H x 3439L cm |
| Höjd | 2520 cm |
| Bredd | 3439 cm |
| Djup | 3439 cm |
| Vikt | 0.912 kg |