Nyhet
Hübsch Twine Korgar Natur/Brun (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgkärlek! Inget slår en vacker handgjord korg. Vi är särskilt förtjusta i Twine-korgarna på grund av den vackra randiga väven av brunt och naturligt pappersrep. Om det vore upp till oss skulle vi placera korgar i varje rum i huset; de ger inte bara charm och värme till rummet, utan de tjänar också ett praktiskt syfte. Du kan använda en flätad korg på otaliga sätt runt om i huset. I badrummet för rena handdukar, i barnrummet för leksaker, eller i ditt vardagsrum för tidningar och papper.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 511505 |
| EAN | 5712772123102 |
| Färg | Brun |
| Mått | 3033B x 2831H x 3033L cm |
| Höjd | 2831 cm |
| Bredd | 3033 cm |
| Djup | 3033 cm |
| Vikt | 2.112 kg |