Nyhet
Hübsch Criss Cross Korgar Svart/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så du gillar dramatiska mönster? Då är Criss Cross-korgarna helt rätt för dig. De handvävda Criss Cross-korgarna i svart och naturfärgad abaca är de perfekta föremålen överallt där lite extra förvaring behövs. Om du saknar idéer om hur du kan använda korgar, här är några förslag att tänka på: Sladdar och laddare, tidningar och magasin, leksaker eller extra filtar, till och med toalettpapper – vi skulle kunna fortsätta i all oändlighet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 821506 |
| EAN | 5712772123348 |
| Färg | Svart |
| Mått | 1620B x 1622H x 1620L cm |
| Höjd | 1622 cm |
| Bredd | 1620 cm |
| Djup | 1620 cm |
| Vikt | 0.288 kg |