Nyhet
Hübsch Current Korg Natur/Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgen har en naturlig look som kompletteras med en modern touch från de svarta detaljerna. Använd korgen för att förvara filtar, plädar, handdukar och mer. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 511103 |
| EAN | 5712772073223 |
| Färg | Svart |
| Mått | 33B x 31H x 33L cm |
| Höjd | 31 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Djup | 33 cm |
| Vikt | 0.816 kg |