Nyhet
Hübsch Current Korgar Svart/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar är gjorda av pappersgarn och kommer i ett set med två olika stilar och storlekar. Korgarna har ett vackert mönster gjort av det svarta och naturfärgade garnet. De flätade mönstren ger korgarna en tropisk avslappnad känsla. Du kan använda dem för att förvara tidningar eller färsk frukt. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 510804 |
| EAN | 5712772069608 |
| Färg | Svart |
| Mått | 3754B x 1315H x 3754L cm |
| Höjd | 1315 cm |
| Bredd | 3754 cm |
| Djup | 3754 cm |
| Vikt | 1.056 kg |