Nyhet
Hübsch Daze Korgar Svart/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Daze Baskets, det perfekta tillskottet till varje hem. Denna uppsättning med två korgar är handgjorda av bambu och rotting. Varje korg har en unik och attraktiv design, som garanterat kommer att ge en touch av stil till vilket rum som helst. Det lätta materialet gör dem lätta att flytta och förvara när de inte används. Lägg till en touch av natur i ditt hem med Daze Baskets.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 170503 |
| EAN | 5712772062425 |
| Färg | Svart |
| Mått | 3852B x 3133H x 3852L cm |
| Höjd | 3133 cm |
| Bredd | 3852 cm |
| Djup | 3852 cm |
| Vikt | 3.36 kg |