Nyhet
Hübsch Daze Korgar Vit/Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korg med vit botten, bambu, vit/natur, s/2
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 170502 |
| EAN | 5712772062418 |
| Färg | Vit |
| Mått | 3852B x 3133H x 3852L cm |
| Höjd | 3133 cm |
| Bredd | 3852 cm |
| Djup | 3852 cm |
| Vikt | 3.36 kg |