Nyhet
Hübsch Ecru Tvättkorg Beige
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Tvättkorgen är tillverkad av bambu och naturliga textilier. Färgkombinationen skapar en enkel och varm look och är ett minimalistiskt tillskott till ditt hem. Erbjuder tillräckligt med förvaringsutrymme för din tvätt.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 241202 |
| EAN | 5712772101834 |
| Färg | Beige |
| Mått | 25B x 65H x 38L cm |
| Höjd | 65 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 38 cm |
| Vikt | 1.536 kg |