Nyhet
Hübsch Energy Korgar Stor Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vävda av rotting blir Energy förvaringskorgar en taktil och organiserande detalj. De är naturligt vackra korgar för tvätt, tidningar, utomhusutrustning som hattar och handskar. De blir också utmärkta förvaringskorgar för badrummet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 171705 |
| EAN | 5712772130735 |
| Färg | Natur |
| Mått | 4560B x 4045H x 4560L cm |
| Höjd | 4045 cm |
| Bredd | 4560 cm |
| Djup | 4560 cm |
| Vikt | 4.512 kg |