Nyhet
Hübsch Evoke Korgar Rund Natur/Flerfärgad (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna finns i olika mönster och färger som kompletterar varandra. Korgarna kan placeras bredvid varandra eller isär. Korgarna kommer i ett set om två. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 511109 |
| EAN | 5712772072981 |
| Färg | Natur |
| Mått | 1213B x 1013H x 1213L cm |
| Höjd | 1013 cm |
| Bredd | 1213 cm |
| Djup | 1213 cm |
| Vikt | 0.053 kg |