Nyhet
Hübsch Eyrie Korgar Rosa/Svart (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna kommer i ett tvådelat set och är vävda av papper. Korgarnas design gör det enkelt att hitta den perfekta platsen för dem i ditt hem, eftersom de kommer i två olika storlekar. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 510904 |
| EAN | 5712772070277 |
| Färg | Svart |
| Mått | 2937B x 2319H x 2937L cm |
| Höjd | 2319 cm |
| Bredd | 2937 cm |
| Djup | 2937 cm |
| Vikt | 0.576 kg |