Nyhet
Hübsch Filtkorg Fyrkantig Röd (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna är tillverkade av filt och kommer i ett set om tre delar. Korgarna är designade i en fyrkantig form och kommer i tre olika storlekar, vilket gör förvaringen inte bara praktisk, utan också estetiskt tilltalande. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 680901 |
| EAN | 5712772070321 |
| Färg | Röd |
| Mått | 242730B x 303336H x 384249L cm |
| Höjd | 303336 cm |
| Bredd | 242730 cm |
| Djup | 384249 cm |
| Vikt | 3.432 kg |