Nyhet
Hübsch Luna Korgar Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En naturlig flätad korg gjord av rotting: Det är ett klassiskt val som du aldrig kan gå fel med. Denna förvaringskorgsduo har en luftig look som förändras med innehållet. Perfekt för filtar och kuddar, tidningar eller böcker. Till och med din stickning kommer att älska att bo i en av dessa förvaringskorgar tills du får tag på den igen.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 171704 |
| EAN | 5712772130704 |
| Färg | Natur |
| Mått | 3444B x 3034H x 3444L cm |
| Höjd | 3034 cm |
| Bredd | 3444 cm |
| Djup | 3444 cm |
| Vikt | 2.016 kg |