Nyhet
Hübsch Moss Korgar Grön/Natur (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa korgar är tillverkade av grön och naturfärgad abaca och kommer i ett set med tre olika storlekar. Abacan ger korgarna ett exotiskt och varmt utseende. De kan användas för förvaring eller för att täcka blomkrukor.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 820404 |
| EAN | 5712772058848 |
| Färg | Natur |
| Mått | 212831B x 232832H x 212631L cm |
| Höjd | 232832 cm |
| Bredd | 212831 cm |
| Djup | 212631 cm |
| Vikt | 1.008 kg |