Nyhet
Hübsch Zigzag Korgar Svart (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Korgarna kommer i ett set om två. Den mörka färgen bryts av ljusbeige och bruna detaljer som ger en stilfull touch. Korgarna är tillräckligt höga för att förvara större föremål. Placera fritt i vilket rum som helst. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 511102 |
| EAN | 5712772072929 |
| Färg | Svart |
| Mått | 3033B x 2831H x 3033L cm |
| Höjd | 2831 cm |
| Bredd | 3033 cm |
| Djup | 3033 cm |
| Vikt | 0.816 kg |